Jakie zalety ma hp deskjet ink advantage 3775

HP deskjet ink advantage 3775 to wielofunkcyjne urządzenie drukujące, które doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w niewielkim biurze. Sprzęt zaprojektowany został do wydajnego drukowania, skanowania i kopiowania.

Jakie korzyści?

hp deskjet ink advantage 3775

Urządzenie HP deskjet ink advantage 3775 wyróżnia się bardzo kompaktowymi rozmiarami, dzięki czeku nie zajmuje cennego miejsca na stanowisku pracy. Na szczególną uwagę zasługuje również łączność bezprzewodowa, dzięki czemu można korzystać ze sprzętu z wielu komputerów. Do największych zalet należy zaliczyć oryginalny design. Opisywany sprzęt doskonale pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Do największych zalet można zaliczyć także bardzo atrakcyjną cenę oraz duża dostępność. Urządzenie wielofunkcyjne można znaleźć praktycznie w każdym dobrym sklepie komputerowym.

Funkcjonalny sprzęt dla wymagających użytkowników

HP deskjet ink advantage 3775 korzysta z zaawansowanej technologii HP Scroll Scan, dzięki której można liczyć na wysokiej jakości skanowanie z wielu różnych gatunków papieru. Wysokiej jakości wydruki możliwe są do osiągnięcia dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP, które dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Na markowych materiałach eksploatacyjnych nigdy nie warto oszczędzać.

Dlaczego warto?

Konfiguracja drukarki HP deskjet ink advantage 3775 jest bardzo prosta i intuicyjna. Jest to idealny sprzęt dla osób, które nie znają się za bardzo na sprzęcie IT. Bezproblemowe jest również podłączenie drukarki. Najwygodniej jest skorzystać z kodu QR, który można szybko zeskanować. Olbrzymi potencjał drukarki można wykorzystać dopiero po zainstalowaniu oprogramowania HP All-in-One Printer Remote. Jeżeli chodzi o podajnik to mieści on 60 arkuszy. Warto wspomnieć również o tym, że maksymalna prędkość druku wynosi 8,8 str./min. Jest to bardzo dobry wynik zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne urządzenia w tym samym przedziale cenowym. Czarny tusz wystarczy na wydrukowanie około 350 stron. Jeżeli chodzi o kolorowy tusz, to umożliwia on wydrukowanie około 200 stron.

Comments are closed.