Uniwersalna drukarka canon pixma ts705 do domu i biura

Canon Pixma TS705 to wysokiej jakości sprzęt, który doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w niewielkim biurze. Dzięki wysokiej rozdzielczości (4800 x 1200 dpi) można liczyć na rewelacyjne wydruki. Bardzo wyraźne są nie tylko dokumenty, ale również grafiki i zdjęcia.

Uniwersalna drukarka atramentowa

Wydajny sprzęt atramentowy wyposażony jest aż w pięć oddzielnych pojemników z atramentem. W dużej mierze to właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu można liczyć na idealne nasycenie barw. Pięć oddzielnych pojemników znacząco ułatwia również użytkowanie. Gdy jeden z pojemników się skończy wystarczy go wymienić, dzięki czemu będzie można drukować dalej.

Canon Pixma TS705 jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które zwracają szczególną uwagę na niskie koszty wydruku. Urządzenie można wyposażyć w pojemne kasety atramentowe XL albo XXL, dzięki czemu nie trzeba będzie często zmieniać tuszu.

Jakie zalety?

Do drukarki Canon Pixma TS705 https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-drukarka-canon-pixma-ts705-p-14733.html bez problemu można podłączyć praktycznie każde urządzenie sieciowe. Za druk online odpowiada standardowe złącze Ethernet oraz specjalny moduł Wi-Fi. Za pomocą jednego przycisku na obudowie można sparować z drukarką wszystkie urządzenia w domu lub biurze. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy ze sprzętu drukującego korzystać będzie kilka osób. Drukarka atramentowa oferuje także druk dwustronny, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić na papierze.

Warto wspomnieć również o tym, że bez problemu można drukować nie tylko na zwykłym papierze, ale również na papierze magnetycznych, papierze fotograficznym i samoprzylepnym. Uniwersalny sprzęt drukujący wyróżnia się także oryginalnym designem i bardzo przystępną ceną.

Na samym końcu warto wspomnieć o kompatybilności z chmurą. Drukarkę w kilka sekund można sparować z chmurą osobistą, w której przechowywane są pliki do druku.

Comments are closed.