Canon Pixma MG3650S

Drukarka Canon Pixma MG3650S to drukarka, która gwarantuję wysoką jakość druku, kopiowania i skanowania. Drukarka Canon to urządzenie wielofunkcyjne i inteligentne ze wbudowanym USB Wi-Fi oraz AirPrint, umożliwiające łączność bezprzewodową z telefonem, tabletem lub komputerem w chmurze dzięki usłudze Pixma Cloud Link.

Dzięki tej drukarce można zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ posiada opcjonalne kasety z atramentem XL oraz drukarka Canon Pixma zapewnia drukowanie dwustronne.

Canon Pixma MG3650S gwarantuję doskonały stan zdjęć bez ramek, co świetnie sprawdzi się u fotografów, w małych firmach czy w domu. Pozwala na drukowanie zdjęć w formacie 4×6” lub A4, a za to Creative Park i EasyPhoto Print pozwala na możliwość zaprojektowania karty czy kalendarze, w których można zamieszczać zdjęcia z urządzenia inteligentnego. Poza tym w Creative Park można stworzyć oryginalne dekoracje lub elementy do wystroju wnętrz czy trójwymiarowe modele origami.  

W drukarce Canon Pixma MG3650S można drukować i skanować swoje dokumenty do usług w chmurzę takich jak Dysk Google, OneDrive oraz Dropbox.  Posiada również funkcję dołączania zeskanowanych dokumentów lub zdjęć do wiadomości e-mail, bez użycia narzędzia inteligentnego jak np. komputera. 

Zdjęcia drukowane w drukarce Canon Pixma MG3650S zyskują żywą, naturalną kolorystykę bez wycięć czy niedociągnięć z zachowaniem każdych, nawet najdrobniejszych detali.

Canon Pixma MG3650S to drukarka bezprzewodowa, którą można zabrać ze sobą do pracy lub biura, a w dodatku niewiele waży i jest kompaktowa. Nie zajmuję dużo miejsca więc świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Ułatwia pracę w biurze, dzięki szybkiemu skanowaniu, kopiowaniu i drukowaniu zdjęć lub dokumentów z tekstem.  Dzięki świetna jakość druku czy kopiowania, zapewnia doskonałą jakość drukowanego tekstu lub zdjęć bez ramek.

Drukarka Canon Pixma mg3650s dostępna na DrTusz.pl.

Comments are closed.