Urządzenie HP 4535, czyli po pierwsze wielozadaniowość

Sprzęt typu all-in-one od wielu lat wiedzie prym, zwłaszcza wśród użytkowników domowych. Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest kilka, jednym z nich jest coraz bardziej przystępna cena, jednak najważniejsza jest wszechstronność. Urządzenie wielofunkcyjne HP 4535 łączy w sobie funkcjonalność skanera, drukarki i ksera. Jakie są główne zalety sprzętu od Hewlett Packard?

HP 4535 – podstawowe informacje dla użytkownika

Jedną z wielu zalet urządzenia są niewielkie gabaryty i niska waga, wynosząca nieco ponad 5 kg. Ergonomiczny kształt pozwala na pracę sprzętu nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Wbudowany moduł wi-fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem, ogranicza również konieczność używania przewodów. Jakie są podstawowe parametry techniczne urządzenia?

Maksymalna rozdzielczość druku w czerni wynosi 1200 x 1200 dpi, dzięki czemu dokumenty tekstowe są bardzo wyraźne i czytelne. W przypadku kolorowych wydruków, urządzenie może pracować w jakości 4800 x 1200 dpi. Wysoka rozdzielczość umożliwia drukowanie niezwykle wyrazistych zdjęć, cechujących się dużą szczegółowością i naturalnym odwzorowanie barw.

Skaner oferuje maksymalną jakość na poziomie 1200 x 1200 dpi. Urządzenie umożliwia wysyłanie plików bezpośrednio na adres e-mail lub do komputera w formatach PDF, GIF, JPG, PNG oraz TIF.

Kopiarka ma możliwość wielokrotnego powielania oraz dopasowywania obrazu do strony.

Podajnik HP 4535 pomieści do 100 arkuszy papieru A4, natomiast odbiornik 25. Sprzęt współpracuje zarówno z Linuxem, Windowsem, jak i Mac OS. Automatyczny dwustronny druk pozwala zaoszczędzić 50% papieru. Prosta obsługa i intuicyjne menu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest szybkie i przyjemne. Wbudowany monochromatyczny wyświetlacz pozwala na wydawanie poleceń oraz zmianę ustawień.

Comments are closed.