HP LaserJet P1102

Niewielkie laserowe drukarki monochromatyczne idealnie nadają się do małych biur, które drukują wyłącznie dokumenty. Przystępna cena urządzenia, w połączeniu ze stosunkowo tanią eksploatacją sprawiają, że urządzenie HP LaserJet P1102 niezmiennie cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Wysoka jakość wydruków i duża wydajność to główne cechy sprzętu.

Drukarka HP LaserJet P1102 – dane techniczne

Urządzenie jest niewielkie, waży około 8 kg. Jego wymiary to 20x35x24 cm, dlatego sprzęt może pracować nawet w niewielkich pomieszczeniach. Prosta obsługa i intuicyjne menu sprawiają, że z obsługą drukarki poradzi sobie dosłownie każdy. Sprzęt jest wyposażony w moduł wi-fi, który pozwala na bezprzewodowe połączenie z komputerem. Maksymalna prędkość wydruku wynosi aż 20 stron na minutę. Taka wydajność jest w stanie zaspokoić potrzeby niewielkiego biura rachunkowego. Jakie są dodatkowe cechy urządzenia?

Podajnik papieru jest w stanie pomieścić do 150 stron A4. Duża pojemność ogranicza potrzebę częstego dokładania papieru. Natomiast pojemnik służący do odbioru papieru mieści do 100 stron.

Maksymalna rozdzielczość druku wynosi 600×600 dpi. Taka jakość jest w zupełności wystarczająca do produkowania czytelnych dokumentów.

Urządzenie wyposażone jest w port USB typu B. Dodatkowe funkcje sprzętu to możliwość drukowania na kartonie, folii oraz na papierze fotograficznym.

W zestawie, oprócz drukarki, kupujący otrzymuje okablowanie, instrukcję obsługi oraz toner. Urządzenie HP LaserJet P1102 w Dr Tusz cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Sprzęt jest dostępny zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Gdy konieczna jest wymiana tonera, kupujący ma dwie możliwości – modele oryginalne albo wysokiej jakości zamienniki. Jeżeli drukarka jest intensywnie eksploatowana, szczególnie polecane są dwupaki, które znacząco obniżają koszt wydruku jednej strony.

Comments are closed.